Lokal Rådet I Ruds Vedby

 

RUDS VEDBY LOKALRÅD, Jernbanegade 6, 4291 Ruds Vedby.
Stiftet: 10. juni 1987 Hjemmeside: www.rudsvedbynyt.dk CVR nr. 31109086
Kommunikationsliste for bestyrelsesmedlemmer og suppleanter m.m.
Navn: Adresse: By: Tlf. hjemme: Mobil: e-mail: Valgt som: Repr. for:
Ingse Rasmussen Jernbanegade 6 Ruds Vedby o 2684 8726 ingse.rasmussen@kalundborg.dk Formand  
Ebbe Reitz Engvej 2C Ruds Vedby o 617287913 ebbe.reitz@gmail.com Næstformand  
Poul Lomholt Bentsens Gård 14 Ruds Vedby o 5354 1630 poullomholt@gmail.com Kasserer  
Bjarne Jensen Nyvej 5 Ruds Vedby 5826 1207 o bjarneurban@outlook.com Best.medlem  
Anne Jensen Jernbanegade 6 Ruds Vedby 5826 1914 2363 1126 anne.lene.jensen@outlook.com Best.medlem  
Richardt Gori Parallelvej 6 A Ruds Vedby 3675 8761 2167 7017 hannarichardtgori@yahoo.dk Best.medlem  
Marianne N.-Petersen Peder Madsensvej 7 Ruds Vedby o 2887 8031 dbs-mnp@live.dk Best.medlem  
Charlotte Nielsen Slagelsesvej 15 Ruds Vedby o 4119 2559 chni1967@gmail.com Best.medlem  
Carsten Busser Jensen Hybenvej 18 Ruds Vedby 6468 7770 2972 6753 bcjhybenvej@gmail.com Best.medlem  
Søren Sørensen Slagelsevej 15 Ruds Vedby   21753101 ss@mpne.dk Suppleant  
Marianne Reiche Hovsøvej 2 Ruds Vedby   29842407 marianne.reiche@gmail.com Suppleant  
Anders Sommer Kalundborgvej 45 Ruds Vedby   23429143 anderssommer95@gmail.com Suppleant  
Camilla Gaardbo Parallelvej 6M Ruds Vedby   60225658 gaardbo2014@gmail.com Suppleant  
Bent Thygesen Rudsgade 20 Ruds Vedby   6175 7221 bentthyge@hotmail.com Suppleant  
Peer Vincentz Larsen Fuglebakken 6 Ruds Vedby 5826 1660 2179 6651 peervincentz@post.tele.dk Revisor  
Kim Hansen Fuglebakken 45 Ruds Vedby   4054 3588 kim.eagledesign@gmail.com Webmaster "rudsvedbynyt.dk"